Konsultacijos ir apmokymai

Kviečiame į nemokamus informacinius susitikimus apie produkciją. Atstovybėje konsultuoja gydytojai. Kad užsiregistruoti į paskaitą arba konsultaciją, skambinkite tel. +370 607 77169 arba rašykite mums elektroniniu paštu [email protected]

FORGOT YOUR DETAILS?

Karjera

Šiuo metu ieškome sau į komandą 1 – 2 asmenis Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Telšiuose, Plungėje, Mažeikiuose, Marijampolėje, Vilkaviškyje, Šilutėje, Biržuose, Anykščiuose, Druskininkuose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose, Prienuose, Utenoje, Ignalinoje, Zarasuose, Visagine ir kt. Visi darbuotojai apmokomi. Galima dirbti papildomai, pvz. turint mažą vaiką arba kitą darbą.

Ieškome žmonių ir užsienyje. Perspektyvos būti pirmiems Jūsų šalyje ir mūsų pagalba Jums garantuos verslo sėkmę! Ypač domina Lenkija, Vokietija, Anglija, Airija, Ispanija, Suomija, Švedija, Norvegija, Baltarusija, Rusija, Ukraina, Turkija, Danija, Olandija, Austrija, JAV, Šveicarija, Izraelis, Italija, Čekija ir kt.

Bendradarbiai dalyvauja įvairiose akcijose. Jeigu Jūs susidomėjote – siūlau susisiekti su manimi ir aptarti viską smulkiau.

Kaip tik dabar vyksta akcija: pradėję dirbti, Jūs galite gauti nuostabių dovanų ir kelionių.

 partnership

TOP