Konsultacijos ir apmokymai

Kviečiame į nemokamus informacinius susitikimus apie produkciją. Atstovybėje konsultuoja gydytojai. Kad užsiregistruoti į paskaitą arba konsultaciją, skambinkite tel. +370 607 77169 arba rašykite mums elektroniniu paštu [email protected] (privati konsultacija kainuoja 12 Eur.)

FORGOT YOUR DETAILS?

Apie Fohow

Kordicepso gaminiai - tai aukštos kokybės maisto papildai, kosmetika ir kiti medicininiai preparatai bei priemonės, kurių sudėtyje yra naudojamas kordicepsas.

Pastaraisiais dešimtmečiais Rytų medicina atrandama iš naujo, todėl norime dalimi tūkstantmetės gydymo patirties pasidalinti ir su Lietuvos žmonėmis. Siūlome aukščiausios kokybės kompaniojos Fohow produkciją už prieinamą kainą.

Kordicepsas nėra stebuklas, magija ar burtai. Tai grybas, turintis ypatingų medžiagų, kurios gerina kraujotaką ir stiprina imuninę sistemą. Nuo senovės kinai žinojo, kad neužtenka gydyti vieną ligą – reikia gydyti visą kūną, kad šis susitvarkytų su visomis ligomis. Tada apie imuninę sistemą dar niekas tiksliai nežinojo, tačiau suprato, kur slypi visų ligų priežastis.

Mūsų siūlomi produktai padės Jums gerinti kraujotaką ir imuninę sistemą, todėl sirgsite mažiau, o svarbiausia – apsisaugosite nuo kai kurių rimtų ligų.

Kordicepsfeniks.lt atstovauja Kinijos kompaniją Fohow. Tai vienintelė sveikatinimo produkciją gaminanti kompanija, turinti savo mokslinio tyrimo institutą, kuris tyrinėja ir kuria naujas receptūras, gamina preparatus, atlieka jų saugumo tyrimus, nustato efektyvumą. Šiam mokslo tyrimo institutui vadovauja šiuolaikinės Kinijos medicinos pradininkas, akademikas Tan Jučži, praeityje buvęs ilgametis Kinijos vadovo Mao Dzeduno asmeninis gydytojas. Akademikas Tan Jučži visuomet konsultuodavo ir tebekonsultuoja žymiausius valstybės veikėjus Kinijoje ir už jos ribų. Šiuolaikinėmis technologijomis gaminami skysti koncentruoti preparatai iš kordicepso aukštesniųjų grybų - greitai veikiantys biologiniai imuninės ir energinės sistemų reguliatoriai.

Pagrindinė Fohow misija - sveikatos palaikymo kultūros plėtojimas visame pasaulyje, visos žmonijos laimingos ir sveikos gyvensenos koncepcijos sukūrimas.
Visų korporacijos Fohow įmonių gamyba yra pažymėta aukš­čiausiais tarptautiniais kokybės sertifikatais GMP, ISO9001, HACCP.
Šie preparatai plačiai naudojami kaip profilaktikos bei sveikatinimo priemonė. Jie veikia visai kitaip, nei visi kiti pasaulyje žinomi natūralūs preparatai. Preparatų ypatybės - švelnus veikimas bei vienodas In ir Jan reguliavimas.
Naujausių technologijų dėka preparatų veiksmingumas dešimteriopai pranoksta žaliavos poveikį. Gaminant produktus naudojami pažangiausi šiuolaikiniai metodai. Produktuose maksimaliai išsaugomi veiklieji komponentai ir pašalinami neveiksmingi bei priemaišos. Tai padidina produktų įsisavinimą ir veiksmingumą.

Produkcija sertifikuota Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Izraelyje, Rusijoje, Ukrainoje ir daugelyje kitų valstybių. Tai rodo, kad  Fohow pradeda sėkmingai dirbti pasau­linėje rinkoje. Gamindama unikalią sveikatinimo produkciją, kompanija užtikrintai žengia į priekį, registruodama savo biologiškai aktyvius maisto papildus įvairiose pasaulio šalyse.

TOP